O autorce projektu


"Mým cílem je motivovat děti k trávení volného času četbou zábavné knihy v zajímavých brněnských lokalitách."


Mgr. Šárka Svobodová

Jsem absolventkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. S dětmi jsem pracovala již při střední škole v Boskovicích v Domě dětí a mládeže a v hudební škole Yamaha. Při studiu MU (obor Učitelství HV, ZSV) jsem učila v brněnské mateřské škole (5 let) a necelý rok na základní škole, odkud jsem šla rovnou na mateřskou dovolenou. Nyní trávím čas se svojí dcerou Sofií (1 rok) a manželem Ondřejem a ve volném čase (pokud mi Sofinka nějaký poskytne :-) ) píši Myšáka a organizuji tento projekt.  


PROČ TO DĚLÁM? 

Motivace je jasná, dala jsem příslib dětem v MŠ a moc ráda bych i kvůli sobě dokončila to, na čem rok pracuji a čemu věřím. Těším se na to, že při procházkách v Mariánském údolí či v lomu Hády potkám děti s knížkou.

 Představa, že hledají na rybníce příšeru, kačera Žbluňkala či jinak oživne jejich fantazie, to je to, oč mi běží a co mě opravdu baví. 

SPOLUTVŮRCI 

PROJEKTU MYŠÁK OČKO


ILUSTRÁTOR: Petr Zajác

GRAFIK: Hana Vavřinová                    (www.ejcart.allyou.net)

FOTOGRAF: Vanda photography (https://www.vanda- photography.cz/)

KOREKTURA: Mgr. Lucie Štěpánková

KAMERA: Michal Hvězda (www.michalhvezda.cz)


UMÍSTĚNÍ ZNAČEK SCHVÁLILI A PROJEKT TAK PODPOŘILI

Pozemkový spolek Hády, Českomoravský cement, a.s., S. Pernikář, V. Pernikář, J. Němcová, Statutární město Brno(městská část - Líšeň),  D. Zukalová, ZŠ Masarova


Vydání knihy částečně financuje Magistrát města Brna.