O autorce projektu


"Mým cílem je motivovat děti k trávení volného času četbou zábavné knihy v zajímavých brněnských lokalitách."


Mgr. Šárka Svobodová

Jsem absolventkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. S dětmi jsem pracovala již při střední škole v Boskovicích v Domě dětí a mládeže a v hudební škole Yamaha. Při studiu MU (obor Učitelství HV, ZSV) jsem učila v brněnské mateřské škole (5 let) a necelý rok na základní škole, odkud jsem šla rovnou na mateřskou dovolenou. Nyní trávím čas se svojí dcerou Sofií (1 rok) a manželem Ondřejem a ve volném čase (pokud mi Sofinka nějaký poskytne :-) ) píši Myšáka a organizuji tento projekt.  


PROČ TO DĚLÁM? 

Motivace je jasná, dala jsem příslib dětem v MŠ a moc ráda bych i kvůli sobě dokončila to, na čem rok pracuji a čemu věřím. Těším se na to, že při procházkách v Mariánském údolí či v lomu Hády potkám děti s knížkou.

 Představa, že hledají na rybníce příšeru, kačera Žbluňkala či jinak oživne jejich fantazie, to je to, oč mi běží a co mě opravdu baví. 

SPOLUTVŮRCI 

PROJEKTU MYŠÁK OČKO


ILUSTRÁTOR: Petr Zajác

GRAFIK: Hana Vavřinová                    (www.ejcart.allyou.net)

FOTOGRAF: Vanda photography (https://www.vanda- photography.cz/)

KOREKTURA: Mgr. Lucie Štěpánková

KAMERA: Michal Hvězda (www.michalhvezda.cz)


UMÍSTĚNÍ ZNAČEK SCHVÁLILI A PROJEKT TAK PODPOŘILI

Pozemkový spolek Hády, Českomoravský cement, a.s., S. Pernikář, V. Pernikář, J. Němcová, Statutární město Brno(městská část - Líšeň),  D. Zukalová, ZŠ Masarova


Vydání knihy částečně financuje Magistrát města Brna.

Myšák Očko, Mgr. Šárka Svobodová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky