Kde najdu značky

Zvažte, zda využijete nápovědu a podíváte se na fotografie či si přečtete text níže. 

Pozor! Značky popsané v knize Myšák Očko jsou na stejném místě jen byly přesunuty ve většině z cesty na strom (na dřevěný špalíček). To vše z důvodu delší životnosti.

Cílem projektu Myšák Očko je přečíst knihu a hledat značky myšáka ideálně bez této nápovědy.             Nápověda by měla sloužit spíše pro ty, kteří již na místech byli a nemohli značku najít. 

Pokud byste i po přečtení měli problém s nalezením značky, neváhejte mne prosím upozornit. :) Děkuji.


VÝHLED NA RŮŽENIN LOM 

Po cestě směrem k Lama centru naleznete značku na stromě u vyhlídky na Růženin lom (místo s lavičkou).  

Značka patří k 2. příběhu.ZNAČKA NA PARKOVIŠTI V MARIÁNSKÉM ÚDOLÍ

Značku naleznete ve směru k rybníku Líšeňská říčka nebo Kadlcův mlýn. Je hned vedle velké turistické informační tabule v křoví na dřevěném špalíčku.

Značka patří k 1. příběhu.

LAMA CENTRUM 


Pokračujete po cestě, po levé straně uvidíte plot a informační ceduli popisující Lamacentrum pod vámi. Je zde krásný výhled na zvířata. Na plotu naleznete značku myšáka Očka. 

Značka patří k 2. příběhu.ZNAČKA U RYBNÍKA LÍŠEŇSKÁ ŘÍČKA

Značka je k vidění na dřevěném kolečku připevněném hned u cesty na stromě u 1. rybníka v Mariánském údolí (poblíž hráze). Je ve výšce asi 2 m. Foto pořízeno v noci.

Značka patří k 1. příběhu. 

ZŠ MASAROVA 

Značku naleznete před ZŠ Masarova v Líšni na stromě. 

Značka patří k 2. příběhu. K ZŠ je možné z lomu Hády dojít i pěšky, avšak je to delší cesta. Je možné jet z lomu Hády MHD autobusem číslo 78 na zastávku Houbalova, odkud je ZŠ jen pár kroků.


ZNAČKA 

U ZUKALOVA RYBNÍKA

Když se od hlavního parkoviště v Mariánském údolí vydáte opačným směrem (směr Podolí) po pěší cestě (nikoliv po silnici), dojdete přímo k značce myšáka. Je upevněna na stromě (na dřevěném kolečku). Strom se nachází za plotem po pravé straně, kde je možné také již spatřit hospůdku patřící k Zukalovu rybníku.

Značka patří k 1. příběhu.