Kde najdu značky - 1. díl knihy

Zvažte, zda využijete nápovědu a podíváte se na fotografie či si přečtete text níže. 

Pozor! Značky popsané v knize Myšák Očko jsou na stejném místě jen byly přesunuty ve většině z cesty na strom (na dřevěný špalíček) nebo jsou na zemi na kovovém kolečku. To vše z důvodu delší životnosti. U lomu Hády (Růženin lom) nám značku stále někdo krade, pokud ji nenajdete, budu ráda za zprávu.

Cílem projektu Myšák Očko je přečíst knihu a hledat značky myšáka ideálně bez této nápovědy.             Nápověda by měla sloužit spíše pro ty, kteří již na místech byli a nemohli značku najít. 

Pokud byste i po přečtení měli problém s nalezením značky, neváhejte mne prosím upozornit. :) Děkuji.


VÝHLED NA RŮŽENIN LOM 

Po cestě směrem k Lama centru naleznete značku na kamenu po pravé straně, kousek od výhledu na Růženin lom. 

Značka patří k 2. příběhu.ZNAČKA NA PARKOVIŠTI V MARIÁNSKÉM ÚDOLÍ

Značku naleznete ve směru k rybníku Líšeňská říčka nebo Kadlcův mlýn. Je hned vedle velké turistické informační tabule v křoví na dřevěném špalíčku.

Kovová značka je nalepená na zemi kousek od keře.

Značka patří k 1. příběhu.

LAMA CENTRUM 


Pokračujete po cestě, po levé straně uvidíte plot a informační ceduli popisující Lamacentrum pod vámi. Je zde krásný výhled na zvířata. Na plotu naleznete značku myšáka Očka. 

Značka patří k 2. příběhu.

Kovová značka umístěna kousek od dřevěného zábradlí s výhledem na Lama centrum.


ZNAČKA U RYBNÍKA LÍŠEŇSKÁ ŘÍČKA

Značka je k vidění na dřevěném kolečku připevněném hned u cesty na stromě u 1. rybníka v Mariánském údolí (poblíž hráze). Je ve výšce asi 2 m. Foto pořízeno v noci.

Kovová značka je nalepená na dlaždici u rybníka.

Značka patří k 1. příběhu. 

ZŠ MASAROVA 

Značku naleznete před ZŠ Masarova v Líšni na stromě. 

Značka patří k 2. příběhu. K ZŠ je možné z lomu Hády dojít i pěšky, avšak je to delší cesta. Je možné jet z lomu Hády MHD autobusem číslo 78 na zastávku Houbalova, odkud je ZŠ jen pár kroků.


Kovová značka je umístěna před školou (dočasně pouze na stromě).


ZNAČKA 

U ZUKALOVA RYBNÍKA

Když se od hlavního parkoviště v Mariánském údolí vydáte opačným směrem (směr Podolí) po pěší cestě (nikoliv po silnici), dojdete přímo k značce myšáka. Je upevněna na stromě (na dřevěném kolečku). Strom se nachází za plotem po pravé straně, kde je možné také již spatřit hospůdku patřící k Zukalovu rybníku.

Značka patří k 1. příběhu. 

Nová kovová značka kousek na zdi okolo Zukalova mlýna,

Myšák Očko, Mgr. Šárka Svobodová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky